بخوانید

 

گزارش اجتماعی - پایگاه خبری تصویری گناباد-گناپا

با پیگیری های انجام شده، عملیات اجرایی راه اندازی بخش آنژیوگرافی و جراحی قلب باز در بیمارستان علامه بهلول گناباد به زودی آغاز می شود.

حاشيه نشيني در بسياري از كلان شهرهاي ايران قصه‌ای تكراري شده است، معضلي عظيم كه راه حل كوتاه مدتي نداشته و اقتصاد، فرهنگ و امنيت را به چالش كشيده است.

‍ تربیت بدنی یک پدیده اجتماعی است که از طرق شرکت افراد در فعالیت ها و تمرینات ذهنی و جسمی زمینه شکوفایی استعداد ها و در کنار ان سلامتی و نشاط را فراهم می نماید .

خانه ی  دوست  کجاست  ؟؟

یه وقتایی  دلت   تنگ  میشه    ....

 گاهی   دلت  پُره  و دوست داری  بزنی  به دل   کوه وصحرا   ....

روایتی ساده  از معلمی که برای همه نوشت  امّا گذشته سخت این معلم شنیدنی است .

چند ماهی است که با بزرگمردی از خطه ی دیزقند تربت آشنا شدم.
کمتر مسوولی غیر بومی را یافته ام که از بسیاری بومیها برای مسائل فرهنگی ، ورزشی و اقتصادی گناباد دغدغه مندتر باشد و در مدتی اندک اینچنین ارتباطی قوی با مردم این دیار برقرار کند.

كارش را با عمو قناد آغاز كرده و مانند خود عمو قناد شاد و سرحال و سرزنده مانده است، شايد اين خصلت همه آنهايي باشد كه با هنر نفس مي كشند و با خاطرات خوش زندگي مي‌كنند.

هنر فرد، زماني مشخص مي شود كه بخواهي براي مخاطب محلي بامزه باشي، چون هر شوخي نمي تواني بكني و خيلي از الگوهاي كمدين هاي جشن هاي ملي اينجا جواب نمي دهد، حتي شاید نوعي بي ادبي نیز محسوب گردد.

عادت کرده‌ایم حادثه‌ای رخ دهد که این حادثه باعث جلب توجه و حساسیت مسئولین شود.

زيبايي را مي‌بينیم؛ يك روستاي كوچك با خشكسالي‌هاي اين چند ساله و مهاجرت مردم، چندان  زيبايي ندارد. دل و دماغي هم براي خيلي از مردم نيست و همه درگير زندگي روزمره و يك تكه نان هستند. اين وسط شور زندگي را يك نوجوان روشندل 14 ساله به همه هديه مي‌دهد. 

کافیست واژه روشنایی را در کانال اخبار گناباد - گناپا و سایت گناپا جستجو کنید تا در جریان تاخیر پروژه روشنایی محور گناباد به بیدخت که به گفته فرماندار گناباد حرکت لاک پشتی به خود گرفته قرار گیرید.

صفحه1 از5

اخبار ویژه

آخرین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.