بخوانید

 

آمار بازدید سایت

2917443
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
187
5710
19777
40534
153853
190752
2917443


IP شما:23.20.29.66
22 آذر 1395

طنز؛ جشن عقب‌افتاده قنات

این مورد را ارزیابی کنید
(51 رای‌)

واقعا کی می خواهیم یاد بگیریم و رعایت کنیم؟!! خوبه یکی بیاید و عیب و ایراد شما را مثل چماق در سرتان بکوبد و در بوق و سرنا و سایت و تلگرام پخش کند؟!

کمی هم مراعات کنین دیگر. هی دور هم جمع می‌شوید و موز پوست می‌کنید و نارنگی به رگ می‌زنید و آخر سر در بلندگو اعلام می‌کنید که "جشن قنات عقب‌افتاده است".

این بیچاره‌ی بدبخت که دست خودش نبوده است که عقب‌افتاده شده، بماند که مسبب و مقصرش کیست و چیست ولی اولا برچسب‌زدن کار درست و اخلاقی نیست و دوما شما خودتان را بگذارید جای این طفلکیو تصور کنید ابتدای کار بیایید و در حد کولوسئوم و المپیک و اجراهای یانی تو تاج‌محل و آکروپلیس بالا ببرندتون و بعد چنان با سر به زمین بکوبنتان که مسابقه محله و ماست‌خوری، طناب کشی و شیرینی دانمارکی رویاتون بشود و یا اگر هر دو هفته یک‌بار بیایند و و به استحضار مبارکتان برسانند که باز هم هوتوتو شدید باید بروید پی کارتان و عینهو توپ فوتبال چونان ضربه‌ای در پهلویتان نوازش کنند که دو ماه 2ماه جلو بیفتید(و یا همون عقب)؛ واقعا چه احساسی داشتید؟!

اصلا مگه چه اجباری است که تصمیم کبری گرفتین که مثل کوکب خانم تو خرج و زحمت بیفتین و گیر دادین به این جشن درمانده و بعد هم می‌آیید جلوی ملت ضایعش می‌کنین؟!!والا یک جشن که چیز مهمی نیست که اینقدر وقت خودتان را بیهوده صرف آن می‌کنید و تا مردم یادشان می‌رود که جشنی و کشکشی بوده است باز می‌آیید می‌گویید که "جشن قنات عقب‌افتاده است" و توقع بیجا ایجاد می‌کنید.

هر چند دغدغه‌مندی شما بزرگواران برای بحث نشاط و سرگرمی و شادابی ما ارزشمند است ولی خوب خدا رو شکر ما همین‌طوری بی هیچ برنامه‌ای روانمان شاد است و هر چند وقت یک بار با برخی خبرها مثل همین جشن قنات عقب‌افتاده و بعضی عکس‌‌های سلفی و غیر سلفی خود شما بزرگواران ناخواسته به چالش مانکن می‌رویم و کلی می‌خندیم و زمین را چنگ می‌زنیم و بهمان خوش می‌گذرد.

خدا وکیلی ما هم راضی نیستیم شما نگران باشید، نهایتا برگزار نشد فدای سرتان خودمان درجا و خودجوش با چارتا بشکن ریز و کمی حرکات موزون(البته در حد مجاز) و یک سیب‌زمینی آتیشی حلش می‌کنیم نه خرجی دارد نه جلسه‌ای می‌خواهد نه این همه دردسر. باز هم اگر راضی نشدید ولوم آهنگ جواد آقای یساری را هم دو شماره بیشتر می‌کنیم که نگرانیتان کاملا فروکش کند. اجی مجی لاتجری هم نمی‌خواهد.

مخلص کلام؛ ما آدم‌های قدرنشناسی نیستیم و بسیار متشکریم از این همه تلاش و جلسه و چانه‌ زدن و موز و نارنگی و کیک و تی‌تاپی که برای ما صرف می‌کنید. خدائیش راضی به زحمتتان نیستیم فقط اگر ممکن است دیگر به این طفلکی هم نگوئید "جشن عقب افتاده" گناه دارد دیگر، تقصیر خودش که نبوده شانس شهر ما هم اینجوری بوده که بعد از 2500 سال یک جشنی قسمتش بوده "عقب‌افتاده" از آب درآمده است. چه می‌شود کرد؟!. بعدش هم هنوز که کنسل نشده که بخواهیم آه و واویلا راه بندازیم. فوق فوقش هم قرار شد کنسل بشه با همین تاکتیکی که پیش می‌روید و یواش یواش مثل خبرمرگ بزرگ خاندان که اولا ز مرغ و خروساش شروع میکننوبعد گاو و گوسفنداش!!!! اعلام کنید تا اون چند دلسوز قنات هم یهوسکته نزنن!! مطمئن باشید مثل همیشه موفق خواهید شد.

امیر ناصر ناصری

( 577 بازدید)

نظرات منتشر شده (24) تعداد نظرات در صف انتظار (0) تعداد نظرات غیر قابل انتشار (6)

 • هادی

  سلام.مقصرش که معلومه.اخوندا هستند.نمیخواهند که گناباد با دیگر شهرها ارتباطی داشته باشد و فرهنگ گناباد باز شود و پیشرفت کند.ممنون از مطلب خوبتون

 • سید

  اقای فرماندار مسئولین این عقب افتادن ها را برکنار کنید.

 • جمشیدی

  گور باباشون.اینا اگه انقلاب نشده بود الان تو کوچه پس کوچه های گناباد باید گدایی میکردند نه این که با زد و بند و ریش گذاشتن مسئولین گناباد شدند.

 • جنبش اتئیست گناباد

  سلام.دکتر دانای گرانقدر.الان وقت ماهی گیری است.شما که داداشت میخواد نماینده بشود میتونید یک روزی رو از طریق شبکه های اجتماعی در کانال تلگرام خودتان و گناباد فان و گناباد قدیم و اصطلاحات گنابادی و... به مردم خبر بدهید که بیایند کنار قنات قصبه و جشن قنات را خودجوش برگزار کنید.مطمئنا این اقدام تیر خلاصی هست بر مسئولین گناباد و با فرستادن خبرش به شبکه های ایران کلی اعتبار برایتان میاورد و باند امام جمعه را در کنار ان پست نشن خواهد داد و تیری است بر پیکره رای های اتوبوسی بنایی

 • محمدرضا

  احسنت به شما گنابادی عزیز.کلی حز بردم از خواندن طنزتان.عکس های سلفی را خیلی خوب آمدید.:D قلمتان پایدار

 • دوست

  ای اقا.ای حرفا مثل کوفتن میخ ور سنگی..............مردم بید خودجوش یک جشنه بگیرن

 • ali

  سلام.کوس ننه امام جمعه.و من الله التوفیق

 • سارا

  جشنی از اول هم قرار نبود برگزار کنند.این رو فقط برای خر کردن عوام گفتند.

 • سارا

  https://www.instagram.com/gonabadi1/

 • ###

  شانس که نداریم.اگه داشتیم که وضع گناباد بهتر بود.الان باید گناباد با این قنات بهشت میشد.این همه اب اونم تو کویر و این اثر جهانی که اگه در علی اباد سلفی بود الان اونجا مرکز استان شده بود بس بهش میرسیدند و توریست جذب میکردند و پول درمیاوردن ازش

 • شقایق

  یکی از نشانه های کسانی که مسئولیت پذیر نیستند و برای مدیریت لیاقت ندارند همین تعلل ها در تصمیم گیری ها و اجراها است.متاسفانه این عیب بزرگی است که سالهاست گناباد را گرفتار کرده و موجب عدم پیشرفت و عقب ماندگی گناباد شده است.

 • ریخته گر

  ساندیس خورا.خرج ساندیس های میلیون تومانی مسئولین گناباد بر پیکره بیت المال سنگینی میکند.فقط دارند برای خودشون حق الجلسه میزنن به جیب.پس به نفعشونه جلسات تداوم داشته باشه و کاری انجام نشه.

 • یه قنات تنها وبی کس

  واقعا دلم به حاله قنات می سوزه کاش قنات گناباد نبود.

 • حمید

  وقتی مسئولان در گناباد اینقدر نسبت به گناباد و جهانی شدنش بی تفاوت هستند نباید از مسئولین کشور شاکی بود.کرم در خود گناباد هست.

 • گنابادی

  متاسفانه رای های اتوبوسی و 50 و 100 هزار تومنی سرنوشت ملت گناباد را تغییر داد.حالا بخورین.لذت ببرید از سلفی انداز بزرگ و وعده و وعیدهای تهی

 • زهرا

  فاحشه های توی اینستاگرام اینقدر از خودشون عکس نمیزارند که آقای خودشیفته ما عکس پست میکنه.:p:p

 • احمد

  متاسفانه بنایی هم مثل رجئی هست و عملکرد هر دو در رابطه با رشد گناباد و عملیاتی کردن پروژه ها صفره.فقط یک فرق این دو دارند و آن هم این که بنایی یک پوپولیست و عوام گرا هست.با حضور در بین مردم و هیئت ها و مساجد سعی در ارائه وجهه مردمی از خودش داره.یادش بخیر یک زمانی مهدی زاده هم در یک روز در ختم ده نفر در گناباد از این مراسم به ان مراسم میرفت تا رای جمع کنه.مردم گناباد هم انسانهای ساده لوح و اکثرا احمقی هستند و زود خر میشن.

 • هد

  انا لله الجشن القنات و انا الیه الراجعون

 • تیام

  عالی بود، الحق ایول

 • ali

  ما را به خیر مسئولین در گناباد امید نیست،شر نرسانند

 • ربانی

  از چه نالم که هر چه با من کرد آشنا کرد.حیف این قنات برای این مسئولان

 • حسن

  سلام به همه
  این از قبل قابل پیش بینی بود وقتی آقایان برنامه برگزاری رو از نت دانلود میکنند و در جلسه زمان بندی همه چیز به سخره گرفته میشود یا وقتی یک نفر می آید و درد دلش را میگوید که اینطوری جشن برگزار نمیکنند و این راه به جایی نمیرسد بعد حرفش را چماق میکنند و بر سرش میکوبند که اولا تو اگر دغدغه پیشرفت شهر داری چرا اینقدر بدبینی و دوما اگه راست میگی بیا و این پنجاه تا کار رو برعهده بگیر و انجام بده
  آن وقت اگر عقب نیفتد باید تعجب کرد ما در این شهر قبلا هم چوب این عقب افتادگی ها و بدتدبیری ها را خورده ایم کافیست نگاهی به رشد شهرهای هم جوار و هم قدمتان بیندازیم...

 • باب اسفنجی

  ان شاء الله وقت گل نی که برگزار خواهند کرد.قول میدهند مثل همه قول های دیگرشان که عملی نشد و نخوهد شد!!!!!!!!!!!!!

 • ss

  اداره بوق.... هنوز اول کارشان است و قنات و ... مریوط به اداره انهاست در ایتدای دوران مدیریتی خود نتوانستند یک جشن را بدون تعویق برگزار نمایند.....تاسف.... و افرین بر این طنز

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 2000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 2000 حرف باشد
نظر شما پس از تأیید مدیریت، منتشر خواهد شد.

اخبار ویژه

پخش زنده گناباد

آخرین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.