بخوانید

 

آمار بازدید سایت

6130455
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
2221
3708
9610
30128
92390
137924
6130455

پیش بینی امروز
3216


IP شما:18.234.51.17
23 ارديبهشت 1396

شوالیه های گنده !

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌)

نفس ها در سینه حبس است مثل وقتی که بازی فینال جام جهانی به پنالتی بکشد!

اسحاق که قبل از مناظره در فضای مجازی از بی برنامگی نامزدها و تخریب سخن گفته بود امروز اولین منجنیق را به جناح مقابل پرتاب کرد.گویی مشاورین هر دو گروه به آنها گوشزد کرده اند که اثرگذارترین و ماناترین مناظره ,جدال پایانیست ! هر دو گروه با کوله های سنگینی از مهمات آمده اند ! اینجاست که میفهمم گاهی سنگریزه پسربچه فلسطینی میتواند از سمینوف هم قوی تر عمل کند به شرط آن که درست هدفگذاری شود !

مهمات اصولگراها بیشتر روی کول قالیباف بود که بخاطر اضطراب , بدشانسی و استدلال ورزی هولکی ,خوب عمل نمیکرد. 

میرسلیم که همچنان یاداور رهبران مسلمان هند و مالزیست خوب و مسلط و مستدل حرف میزند و در زمینه استفاده از body languageبین شش رقیب یکه تازست وقتی مطلبی به مزاقش خوش نیاید رو بر میگزداند و لب و لوچه اش هم همراهی میکند و حالتی شبیه قهر بر چهره اش مسلط میشود! تا بدون طلب وقت از علیرضا حیدری منفعل تنها با بادیلنگوج پیامش را به مخاطبانش برساند.

از شما چه پنهان گاهی دلم قایمکی برای قالیباف میسوزد یار او کجا و یار روحانی کجا???

ریسی برای سومی بار ثابت کرد که نه تنها در جمله بندی و اصول ابتدایی مناظره ضعیف است بلکه کماکان بی برنامه و کلی گو می نماید و نمیتواند در جریان اصولگرایی پاس خوبی به قالیباف بدهد و پاسهای قالیباف را هم به دیوار می کوبد! هر چه بیشتر حرف زد مقبولیتش کمتر شد

مهمات اصلاح طلبان روی کول هر سه نفر تقسیم شده و آنها بلدن چطور , کی و چه سلاحی از کوله شان بردارند و صاف بگیرند روبروی رقیب!

هاشمی طبا اگر چه تایید صلاحیت شده تا در این ماراتن نفس گیر هر وقت احساس تشنگی ,اجابت مزاج  و کارهای متفرقه پیش آید با خاطر جمع از پای تلویزیون بلند شوند و به کارهایشان برسند اما سهم خودش را به خوبی ایفا میکند !

شک ندارم اگر امشب به روحانی و جهانگیری و هاشمی طبا gps وصل کنند بعد از مناظره یک جایی با هم جمع شدهاند و دقایقی "بشکن"رفته اند و اسحاق تهش گفته:مردم شریف ایران ما بردیم چه بردنی

( 1128 بازدید)

نظرات منتشر شده (2) تعداد نظرات در صف انتظار (0) تعداد نظرات غیر قابل انتشار (0)

  • 123

    عالی بود

  • م

    چه تفسیر های بی محتوای به امید پیروزی مردم در روز 29اردیبهشت

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 2000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 2000 حرف باشد
نظر شما پس از تأیید مدیریت، منتشر خواهد شد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ویژه

آخرین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.