چاپ کردن این صفحه
10 مرداد 1397

پرونده مسابقات فوتبال گناباد در تیم های پایه نونهالان نوجوانان و جوانان در فصل ۹۷ بسته شد .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌)

در آخرین بازی فینال فوتبال جوانان گناباد بین تیم پیام نوده پشنگ و تیم موعود برگزار شد و یاران پیام  با دوگل  در نیمه اول کار را تمام کردند.

تک گل  دقایق نخست  نیمه دوم  برای تیم موعود و حمله های دقایق پایانی این تیم  و اخراج محمدی شماره۱۱ پیام  تیم موعود را برای بُرد ناکام گذاشت و با قهرمانی پیام نوده پشنگ پرونده بازیها در رده های پایه فوتبال گناباد بسته شد . 

 

فینال فوتبال جوانان با قضاوت آقایان : رضا قالیبافان ، رامین راهواره و محمد قصّاب  به پایان رسید .

 

یاد آور می شود : مسابقات فوتبال نونهالان با ۸ تیم آغاز و تیم آکادمی نفس با مربیگری حسین زر نژاد و سرپرستی مجید رجبی قهرمانی رده نونهالان را کسب کرد.

 

 مسابقات رده  نوجوانان گناباد نیز با حضور ۶ تیم و به صورت دوره‌ای برگزار شد. در پایان این مسابقات تیم ۱۲ رخ زیبد با  مربیگری محمد صباغ و سرپرستی حسین عباس‌نژاد مقام اول را به دست آورد .

  لازم به ذکراست  قهرمان فصل پیش ۹۶ تیم شهاب روشناوند در رده نونهالان و نوجوانان در این فصل حضور نیافتند.

 

در مسابقات فوتبال رده جوانان شهرستان گناباد هشت تیم شرکت داشتند و در دو گروه ۴ تیمی به رقابت پرداختند و تیم  پیام نوده پشنگ با مربیگری میثم رادپور و سرپرستی حسین مرادپور قهرمان این دوره از مسابقات شدند .

 

 حاج احمد زمانیان با حضور در  پایان فینال فوتبال رده  جوانان ضمن ابراز خوشحالی و تبریک به تیم های قهرمان کاپ قهرمانی را در رده نوجوانان به تیم ۱۲ رخ زیبد و در رده جوانان  کاپ قهرمانی رابه تیم پیام نوده پشنگ اهدا  نمود .

 وی از عدم حضور  تیم های ریشه دار و با سابقه  شهرستان مثل عقاب ، شاهین ، هما و ... ابراز نگرانی کرد . وی گفت: در مقابل خیلی خوشحالم از اینکه تیم های روستایی با قدرت تمام و با وجود مشکلات فراوان  و دوری  راه  در مسابقات حاضر شدند و مقامهای قهرمانی را کسب کردند.

 

 

( 810 بازدید)

نظرات منتشر شده (0) تعداد نظرات در صف انتظار (0) تعداد نظرات غیر قابل انتشار (0)

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 2000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 2000 حرف باشد
نظر شما پس از تأیید مدیریت، منتشر خواهد شد.