بخوانید

 

04 مهر 1397

ایمان به توانمندی های داخلی راهکار مقابله با دشمن است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌)

-مدیر حوزه علمیه گناباد گفت: برای مقابله با دشمن داشتن ایمان به توانمندی های داخلی بهترین راهکار است

حجت الاسلام حسین امامی سه شنبه شب در مراسم بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی اهواز و مرحوم حجت الاسلام تولایی که در مصلی امام خمینی(ره) گناباد برگزار شد اظهار کرد: راهکارهای دشمن در مقابله با ملت ایران برخی اوقات مانند همین حمله تروریستی اهواز فیزیکی وبرخی اوقات مانند پخش شایعه و ترساندن مردم از فقیر شدن غیرفیزیکی بوده و آمریکا همین توطئه را دنبال می کند .سال گذشته دیدیم که گفتند اگر مذاکره صورت نگیرد جنگ می شود.

 

وی افزود: زمانی که ترس بوجود می آید محاسبات بهم می ریزد و اگر مسئولانما بترسند نمی توانند برنامه ریزی درستی را انجام دهند.

 

امامی گسترش شایعه را یکی دیگر از راهکارهای دشمن دانست و افزود: ضربه ای که در این چند سال از شایعات خورده ایم به مراتب خسارت بیشتری از جنگ تحمیلی داشته است.

 

این استاد حوزه و دانشگاه در خصوص راهکارهای مقابله با ترفندهای دشمن را در مرحله اول ایمان به قدرت خدا دانست و بیان کرد: داشتن ایمان به خدا باعث ایجاد اعتماد و از بین رفتن ترس در جامعه می شود.

 

امامی اظهارکرد: ایمان به توانمندی های خودمان یکی دیگر از راهکارهای مقابله با دشمن می باشد زیرا در این کشور کارهای بزرگی صورت گرفته و افرادی مانند شهید حججی داریم که ایران را بیمه کرده اند.

 

وی با اشاره به وعده های الهی که به تحقق رسیده عنوان کرد: از اول انقلاب استکبار دست از دشمنی با ملت ایران برنداشته چون ما اسلام را داریم و اسلام هیچ گاه ذلت نمی پذیرد.مهر

( 388 بازدید)

نظرات منتشر شده (0) تعداد نظرات در صف انتظار (0) تعداد نظرات غیر قابل انتشار (0)

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 2000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 2000 حرف باشد
نظر شما پس از تأیید مدیریت، منتشر خواهد شد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ویژه

آخرین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.