بخوانید

 

آمار بازدید سایت

5025957
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
557
4931
16579
28653
110814
174134
5025957

پیش بینی امروز
696


IP شما:54.225.59.14
21 اسفند 1396

جشنواره فرهنگی هنری منطقه ای خاتون خورشید در 18 اسفندماه 1396 به کار خود پایان داد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌)

در مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی هنری خاتون خورشید از برگزیدگان تجلیل شد. این جشنواره بین چهار شهرستان تربت حیدریه،گناباد،رشتخوار و مه ولات برگزار گردید.

 

بخش هنرهای تجسمی و خوشنویسی در شهرستان رشتخوار ، بخش تئاتر در تربت حیدریه ، بخش موسیقی در مه ولات و بخش فیلم و عکس درگناباد برگزار شد.
نتایج این جشنواره به شرح ذیل می باشد.
در رشته خوشنویسی آقای سید حسین سیدی مقام سوم و خانم فائزه فدوی در رشته هنرهای تجسمی مقام دوم را از آن خود کرد.
در بخش تئاتر آقای علی اکبر آذرینفر از گناباد لوح تقدیر کارگردانی را دریافت کرد.
در بخش موسیقی سنتور امیرجواد ذبیحی از گناباد لوح تقدیر جشنواره را
دریافت کرد.همچنین هاشم کاظمی مقدم از گناباد در سنتور مقام اول را از آن
خود کرد.در سه تار نیز آقای سجاد ضیایی موفق به کسب مقام اول جشنواره شد.
برگزیدگان جشنواره منطقه ای فیلم و عکس خاتون خورشید اعلام و در اختتامیه
هفته فرهنگ و هنر از آنان تقدیر بعمل آمد.
دیپلم افتخار و جایزه بهترین انیمیشن به هادی متولی از شهرستان گناباد
برای فیلم ریشه در عمق تعلق گرفت.
دیپلم افتخار و جایزه بهترین فیلم تجربه گرا به خانم آذین حمیدنیا از
تربت حیدریه برای فیلم هراش رسید.
همچنین حسین صادقیان از گناباد دیپلم افتخار و جایزه بهترین فیلم داستانی
را برای فیلم گل دریافت کرد.
در خصوص بهترین فیلم مستند به دلیل اینکه تنها یک فیلم در این بخش حضور
داشت داوری انجام نشد.در بخش عکس نیز جایزه مقام اول به جواد پرست از
گناباد و جایزه مقام دوم و سوم به ترتیب به خانم سمیرا قاسمی از تربت
حیدریه و هادی غلامی از رشتخوار رسید.
برگزیدگان شانزدهمین جشنواره فیلم و عکس گناباد در اختتامیه دومین هفته فرهنگ و هنر شهرستان گناباد  اعلام و از آنان تجلیل شد.
نتایج شانزدهمین جشنواره فیلم و عکس گناباد توسط هیئت داوران این جشنواره در دو بخش فیلم اولی ها و بخش فیلم های حرفه ای اعلام شدند.بر اساس رای داوران در بخش فیلمهای حرفه ای ، دیپلم افتخار و جایزه بهترین صدابرداری به آقای بهزاد برادران برای صدابرداری فیلم گل اهدا شد.در این بخش هیئت داوران هیچ فیلمی را شایسته جایزه بهترین تدوین ندانست.
دیپلم افتخار و جایزه بهترین تصویربرداری بخش فیلم های حرفه ای به آقای علی اکبر اسماعیلی برای تصویربرداری فیلم گل تعلق گرفت.در این بخش لوح تقدیر بهترین فیلمنامه به منصور مهدیزاده برای فیلم دوستی اهدا شد.همچنین حسین صادقیان دیپلم افتخار و جایزه بهترین کارگردانی را برای فیلم گل دریافت کرد.

در بخش فیلم اولی ها لوح تقدیر بهترین تدوین به آقای امیرحسین ظریفی برای فیلم دیس کانکت و "روی دیگر" رسید و امیرعلی خزایی لوح تقدیر ویژه هیئت داوران و جایزه بهترین تصویربرداری را دریافت کرد.همچنین لوح تقدیر و جایزه بهترین فیلمنامه به خانم ملیکا صدوقی برای فیلم خیال شیشه ای رسید.
هیئت داوران لوح تقدیر و جایزه بهترین کارگردانی را به آقای محمدرضا اربقایی اهدا کرد.بهترین فیلم مستند در این بخش فیلم مستند اولین سفر شناخته شد و لوح تقدیر و جایزه آن به خانم زهره نجفی تعلق گرفت و هادی متولی جایزه بهترین فیلم پویانمایی را دریافت کرد.
هیئت داوران دیپلم افتخار و جایزه بهترین فیلمنامه را برای فیلم خیلی دور خیلی نزدیک به خانم زهره نجفی اهدا کرد.
هیئت داوران دیپلم افتخار و جایزه مقام اول عکس را به جواد پرست اهدا کرد.جایزه دوم و سوم عکس به ترتیب به هاشم رحمانی و مرتضی کاخکی اهدا شد.

( 235 بازدید)

نظرات منتشر شده (0) تعداد نظرات در صف انتظار (0) تعداد نظرات غیر قابل انتشار (0)

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 2000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 2000 حرف باشد
نظر شما پس از تأیید مدیریت، منتشر خواهد شد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ویژه

آخرین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.