بخوانید

 

آمار بازدید سایت

4684921
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
2891
4717
27783
28732
90163
140262
4684921

پیش بینی امروز
3840


IP شما:54.224.83.221
19 مرداد 1396

نشست صمیمانه رییس دانشگاه علوم پزشکی گناباد با خبرنگاران

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌)


به گزارش خبرنگار گناپا دکتر رضا احمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در کنفرانس مطبوعاتی با خبرنگاران اظهار داشت ، خبرنگاران نقش بارزی در هدایت جامعه و رفتار جامعه دارند و همواره در کنار مردم و سایر ارگان ها فعالیت میکنند اما از خودشان و مشکلاتی که پیش رو دارند کمتر صحبت میشود .
وی افزود، از دو سال گذشته وزارت برنامه عملیاتی برای تقسیم بندی دانشگاهها داشته طوریکه زمان بندی دانشگاه ها در زمان بندیهای معین مشخص شده و دانشگاه علوم پزشکی گناباد رتبه شایسته در این زمانبندی را بدست آورده که طبق گفته هیئت امنا دانشگاه علوم پزشکی گناباد این مسئله فوق تصور برای یک دانشگاه تیپ دو بود.
دکتر احمدی ادامه داد، دانشگاه علوم پزشکی گناباد در کمیسیون اعتبار بخشی موسسات آموزش عالی علوم پزشکی در کنار دانشگاه شهید بهشتی تهران، علوم پزشکی مشهد و دانشگاه شیراز قرار گرفت و با کسب ۴۰ استاندارد از ۴۲ استاندارد الزامی این کمیسیون رتبه دوم را کسب کرد که البته حق اعتراض دانشگاه در این مورد محفوظ است .
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت، با توجه به این موفقیت ها آینده پیش روی ما بسیار روشن است .
وی تصریح کرد،  اخذ تاپ چارت سازمانی دانشگاه با ۷ معاونت کار بسیار بزرگی بود که انجام شد بطوریکه ۷۰ پست ستاد دانشگاه با گرفتن این تاپ چارت به ۳۱۲ پست افزایش یافته است.
وی تصریح کرد، ‌این موضوع باعث حل مشکلات ۴۲ در صد از نیروهای دانشگاه که تابحال قراردادی بودند خواهد شد که بسیار مهم و قابل توجه است.
دکتر احمدی افزود، بیمارستان بهلول گناباد در جشنواره بیمارستانهای تاثیر گذار  کشور در بین ۳۲۰ بیمارستان در بین ۷ بیمارستان اول کشور قرار گرفت و این یکی دیگر از موفقیتهای اخیر دانشگاه علوم پزشکی گناباد بوده است.
وی تصریح کرد، در جریان بهرهبرداری بیمارستان بهلول گناباد شب عید بیش از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برای دکور،  مبلمان ،طراحی و نقاشی داخلی بیمارستان و... به بازار گناباد تزریق شد و ما تاکید زیادی داشتیم تا از هنرمندان و کاسبان گنابادی استفاده کنیم و البته هنرمندان گنابادی بسیار خوب در این مورد عمل کردند بطوریکه بیمارستان گناباد مخصوصن بخش اطفال منحصر به فرد شده است.
دکتر احمدی با بیان اینکه در حال حاضر دانشگاه گناباد ۹۰ عضو هیئت علمی دارد گفت، سخت افزار به تنهایی مهم نیست بلکه یک دانشگاه در مورد مسائل علمی و آموزشی نقش مهم تری دارد.
شایان ذکر است در پایان این نشست رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد با اهدا لوح سپاس از خبرنگاران گناباد تجلیل کرد.

 

 

 

 

 

( 475 بازدید)

نظرات منتشر شده (0) تعداد نظرات در صف انتظار (0) تعداد نظرات غیر قابل انتشار (1)

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 2000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 2000 حرف باشد
نظر شما پس از تأیید مدیریت، منتشر خواهد شد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ویژه

آخرین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.