بخوانید

 

آمار بازدید سایت

3999307
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
321
6846
38442
38442
122127
148084
3999307


IP شما:54.167.29.208
اخبار فرهنگی-هنری - پایگاه خبری تصویری گناباد-گناپا

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد گفت: شورا های فرهنگی شهرستان ها با هم افزایی می توانند برخی از مشکلات استان را حل کنند.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی گناباد گفت: اولین کاروان فرهنگ و هنر گناباد با استقبال خوب روستاییان مواجه شده است.

جلسه برنامه ریزی هفته فرهنگ و هنر گناباد با حضور مسئولین انجمن های هنری و تنی چند از هنرمندان شهرستان در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.

در بخش تابلوهای راهنما و اطلاع رسان شهری طرح پیشنهادی گروهی از هنرمندان گناباد به مدیریت هنری محسن سازور و همکاری زری وفایی و مهدی دستمرد تحسین داوران را برانگیخت و به عنوان اثر برگزیده جهت اجرای ماندگار در سطح شهر مشهد انتخاب شد.

داوران مرحله مقدماتى و مرحله نهايى جايزه مهرگان ادب، نشست يك روزه خود را با گفتگوهاى اقناعى براى انتخاب كتاب‌هاى برگزيده هفدهمين و هجدهمين دوره اين جايزه در محل دبيرخانه جايزه مهرگان برگزار كردند.

فیلم های «منطقه x» ، «رویش» و فیلم«red» به کارگردانی علی اکبر اسماعیلی از هنرمندان انجمن سینمای جوان گناباد به بخش مسابقه جشنواره بین المللی فیلم Cefalù کشور ایتالیا راه یافت.

دومین کتاب کفاش نویسنده گنابادی با عنوان «اسلام از نظر اندیشمندان جهان» به چاپ رسید.

 رئیس اداره کتابخانه های عمومی گناباد گفت: به دلیل نبود امکانات زیرساختی مانند دوربین مداربسته و کمبود نیروی انسانی برای نگهبانی، هشت هزار نسخه از کتابهای کتابخانه های این شهرستان از جمله کتب مرجع، در چهار سال گذشته مفقود شده اند.

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد نشست هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان خراسان رضوی به اتفاق روسای انجمن هنرهای نمایشی شهرستانها را
برگزار نمود.

 دوره آموزشی حرفه ای روزنامه نگاری برای اولین بار در گناباد در حال برگزاری است.

اخبار ویژه

آخرین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.