بخوانید

 

آمار بازدید سایت

3016401
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
391
4895
8729
30700
89120
163691
3016401


IP شما:23.20.193.33
22 آبان 1395

برگزاری اولین رویداد ایده پردازی گناباد با محوریت آموزش مجازی دانشجویان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌)

اولین رویداد ایده پردازی گناباد با عنوان (Gonabad weekend) با همکاری دانشگاه گناباد و مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آغاز بکار کرد.

به گزارش گناپا اولین رویداد ایده پردازی گناباد با عنوان (Gonabad weekend) با رویکرد آموزش مجازی دانشجویان در گناباد با همکاری دانشگاه گناباد و مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان و با حضور دکتر نبی پور ، فرماندار گناباد ، دکتر نجار ، ریاست دانشگاه گناباد و مهندس علیخانی ، ریاست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان و  بیش از 90 نفر از دانشجویان دانشگاه گناباد رسما در محل دانشگاه گناباد افتتاح و آغاز بکار نمود .

رئیس مرکز فنی و حرفه ای در این باره گفت: این رویداد بمدت دو روز ادامه داشته و در طول برگزاری آن  شرکت کنندگان ایده‌های خود را مطرح و از بین ایده‌های مطرح شده بهترین آن‌ها با رأی داوران انتخاب می‌شود. صاحبان ایده‌های انتخاب شده شروع به تشکیل تیم و جذب تخصص‌های مورد نیاز برای پیشبرد ایده می‌کنند. بعد از تشکیل گروه‌ها روز اول به پایان می‌رسد.

غلامرضا علیخانی افزود: در روز دوم گروه‌ها از اول صبح در مکانی که برایشان تدارک دیده شده حاضر شده و با امکاناتی که در اختیار دارند شروع به اجرایی کردن و پرورش ایده‌ی خود در زمینه آموزش مجازی می‌نمایند. در این بین افرادی به عنوان مربی که در زمینه‌های مختلف دارای تخصص می‌باشند گروه‌ها را در جهت پرورش و اجرایی کردن ایده‌هایشان راهنمایی و کمک می‌کنند .

در پایان به هر یک از تیم ها  3 دقیقه فرصت معرفی ایده  در حضور هیئت داوران داده شد و با رای هیئت داوران " ایده آموزش زبان انگلیسی بوسیله  واقعیت افزوده " بعنوان ایده برتر انتخاب گردید و به گروهای اول تا سوم جوائزی برسم یادبود اهدا شد.

( 384 بازدید)

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ویژه

آخرین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.