بخوانید

 

آمار بازدید سایت

5859057
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
2204
3132
20439
31751
91934
122864
5859057

پیش بینی امروز
3720


IP شما:18.206.168.65
19 اسفند 1396

کسب موفقیتی بزرگ در جشنواره ملی توسط عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی گناباد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌)

دکتر میرچراغی، رییس دانشکده پزشکی و عضو هیات علمی دانشگاه موفق شد عناوین اول و سوم کشوری یازدهمین جشنواره ملی آموزش پزشکی شهید مطهری (ره) را کسب نماید.

با توجه به نتایج اعلام شده از سوی وبسایت رسمی نوزدهمین همایش کشوری آموزش پزشکی و یازدهمین جشنواره  کشوری شهید مطهری (ره)، فرآیندهای ارایه شده از سوی دکتر سید فرزین میرچراغی، رییس دانشکده پزشکی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با عناوین « ساخت شبیه ساز واقعیت مجازی تعاملی (Interactive Virtual Reality) معاینات بالینی نورولوژی و ریه » حائز رتبه اول کشوری در حیطه  طراحی و تولید محصولات آموزشی پزشکی، و « ادغام آموزش الکترونیک در فرایندهای آموزشی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در راستای نوآوری و بهبود کیفیت آموزش علوم پزشکی » حائز رتبه سوم کشوری در حیطه یادگیری الکترونیک گردید که با توجه به همزمانی این دو رویداد، اتفاقی کم سابقه در سطح دانشگاه های علوم پزشکی و افتخاری بزرگ برای دانشگاه علوم پزشکی گناباد است.
جشنواره ملی شهید مطهری (ره) و همایش ملی آموزش پزشکی، بزرگترین رویداد آموزشی علوم پزشکی کشوراست که هر ساله در نیمه اردیبهشت ماه و به میزبانی مرکز توسعه آموزش پزشکی (EDC) وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با حضور اساتید و دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور در شهر تهران برگزار می گردد.
در این رویداد عظیم، اساتید و دانشجویان ضمن رقابت سالم و سازنده، به ارائه دستاوردها و نوآوری ها در آموزش علوم پزشکی می پردازند.
شایان ذکر است که نتایج نهایی رقابت فرآیندهای آموزش علوم پزشکی، پس از 3 مرحله داوری توسط اساتید نخبه و خبره علوم پزشکی کشور و مسئولان وزارتی، از سوی EDC وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نیمه اسفند ماه اعلام، و فرآیندهای برتر کشوری معرفی می گردند.
لازم به ذکر است که جشنواره  کشوری شهید مطهری (ره)، دهم لغایت دوازدهم اردیبهشت ماه سال آینده در سالن همایش های رازی تهران، برگزار، و از صاحبان فرآیندهای برتر کشوری در حضور مقامات بلند پایه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تقدیر خواهد شد.وبدا

( 467 بازدید)

نظرات منتشر شده (0) تعداد نظرات در صف انتظار (0) تعداد نظرات غیر قابل انتشار (0)

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 2000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 2000 حرف باشد
نظر شما پس از تأیید مدیریت، منتشر خواهد شد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ویژه

آخرین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.