بخوانید

 

آمار بازدید سایت

6130493
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
2259
3708
9648
30128
92428
137924
6130493

پیش بینی امروز
3264


IP شما:18.234.51.17
11 دی 1397

حامیان فتنه ۸۸ پشت فتنه ۹۸

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌)

به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی، حجت الاسلام سید هاشم موسوی  در تجمع بزرگ مردم بجستان در سالروز ۹ دی ماه به فتنه‌های ۴۰ ساله بعد انقلاب پرداخت و اظهار کرد: هنوز هم برای برخی همچنان وجود فتنه روشن نیست و اقدامات صورت گرفته در فتنه ۸۸ را فتنه نمی‌دانند و به معنی آزمایش تلقی می‌کنند و این در صورتی است که در فتنه ۸۸ دوست از مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه گناباد بیان داشت: حامیان فتنه ۸۸ به دنبال ایجاد فتنه در سال ۹۸ هستند.

 

دشمن شناخته نمی‌شد و مردم نمی‌توانستند حق از باطل را شناسایی کنند.

 

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در دیداربا نمایند‌گان کاندیدا‌های سال ۸۸ فرمودند: «کشور و انقلاب مسموم شده» که در این یک جمله خیلی حرف است، زیرا آقا به ریشه فتنه اشاره می‌کنند و انقلاب را موجود زنده فرض کردند که نباید هر خوراکی را استفاده کند و فرمودند: انقلاب دارد قی می‌کند یعنی عکس العمل هر مسمومی راحت کردند یا همان قی کردن است که باعث پاکی و افزایش خلوص آن می‌شود.

 

مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه گناباد خاطرنشان کرد: باید اعتراف کنیم در فتنه ۸۸ از لحاظ اطلاعاتی غافل گیر شدیم و آمادگی همچین فضایی را نداشتیم و در طول تاریخ انقلاب خطرناکترین فتنه، همین فتنه ۸۸ بود و این در صورتی است که با آن حضور باشکوه مردم می‌توانستیم در جهان مانور خوبی بدهیم.

 

موسوی با اشاره به در اختیار قرار داشتن کشور به مدت ۱۶ سال توسط یک جریان خاص عنوان کرد: این مدت در عرصه رسانه و توهین به مقدسات مانند لوایح دوقلو یا کاهش اختیارات رهبری، تحسن نمایندگان علیه نهاد‌های رسمی کشور انجام شد.این جریان که تحت عنوان غرب گرا بودند به سمت دشمن حرکت کردند و امروز برخی به غلط فکر می‌کنند ریشه‌های فتنه در مناظرات سال ۸۸ است در صورتی که این مناظرات پرده از خیلی اتفاقات و برنامه‌های دشمن برداشت.

 

وی بیان کرد: مشکلات اقتصادی اخیر کشور خود یک نوع فتنه است، زیرا مردم که سفره‌های آن‌ها کوچک شده دچار شک و تردید شدند و به شک افتادند که نکند نظام اسلامی نمی‌تواند معیشت ما را تامین کند. فتنه‌ای که درسال ۹۸ دشمن دنبال می‌کند گسست بین مردم و حاکمیت و القای ناامیدی و حتی القای ترس در جامعه بوده تا در بخش اقتصاد به مردم القا کند نظام شما ناکارآمد است.

 

موسوی در خصوص نقش مردم در فتنه تصریح کرد: مردم ایران عکس مردم کوفه عمل می‌کنند، مردم در زبان مطالبه گری دارند و منتقد هستند، اما اگر حس کنند اصل نظام و رهبری در خطر است در صف اول حضور دارند این مردم برگزیده هستند و یک ماموریت دارند که این نظام اسلامی را جهانی کنند.

 

وی افزود: صحنه‌هایی در انقلاب داریم که مردم متوجه توطئه دشمن نشدند و قصه از دست مردم خارج شد و خدا خودش کمک کرد یکی حادثه طبس و دیگری در فتنه ۸۸ می‌باشد.

 

مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه گناباد گفت: تضعیف و تخریب دولت به هیچ عنوان در شرایط کنونی جایز نیست، ولی نقد منصفانه وجود دارد، مقام معظم رهبری فرمودند” خط قرمز ما فتنه است» امروز شاهدیم که حامیان فتنه مسئولیت گرفتند آن هم در رده‌های بالا، با تفکر فتنه ۸۸ که به دنبال براندازی نظام بودند و این تغییر شیوه برای برنامه هاست و روزی در خیابان و امروز در جایگاه مسئول به دنبال نا کار آمد نشان دادن نظام هستند و تا جایی که با جرات اعلام میکنند افتخار من این است که طی شش سال مدیریتم، یک مسکن نساختم و این یعنی فتنه نرم اقتصادی، در صحنه سیاسی خوب عمل کردیم، اما فتنه اقتصادی را نتوانستیم درست مدیریت کنیم، کشور ترکیه که همراه با ما درگیرفتنه شد. با تدبیر مسئولین و مردم موفقتر عمل کرد، ولی متاسفانه دولت بی تدبیری کرد و مردم نیز مسیر فتنه را با التهاب در بازار ارز و طلا هموارتر و روند بی ارزش کردن پول ملی را تسریع کردند.

 

موسوی در خصوص جلوگیری از بروز فتنه‌های آینده عنوان کرد: نیرو‌های ارزشی ما باید در کنار یکدیگر قرار گیرند و رسانه‌ها نیز برای مردم روشنگری‌های لازم را انجام و کارآمدی نظام را تبیین کنند.

( 165 بازدید)

نظرات منتشر شده (0) تعداد نظرات در صف انتظار (0) تعداد نظرات غیر قابل انتشار (0)

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 2000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 2000 حرف باشد
نظر شما پس از تأیید مدیریت، منتشر خواهد شد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ویژه

آخرین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.