بخوانید

 

آمار بازدید سایت

5872005
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
4317
2571
6434
26953
104882
122864
5872005

پیش بینی امروز
5688


IP شما:34.228.55.57
20 ارديبهشت 1396

جلسه کمیته امحای آثار تبلیغات انتخاباتی غیر مجاز در گناباد برگزار شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌)

جلسه کمیته امحای آثار تبلیغات انتخاباتی غیر مجاز با حضور مسئولین ستاد کاندیداهای ریاست جمهوری در گناباد برگزار شد.

به گزارش گناپا؛ نبی پور فرماندار شهرستان گناباد در جلسه کمیته امحای آثار تبلیغاتی غیر مجاز شهرستان که با حضور مسولین ستاد کاندیداهای ریاست جمهوری، محولاتی دادستان عمومی و انقلاب، صادقی معاون فرماندار و کیانی فرمانده انتظامی در محل دفتر فرماندار برگزار گردید، گفت: نصب بنر های تبلیغاتی فقط در محل ستادهای انتخاباتی مجاز بوده باید حداکثر 4*3 باشد و به نسبت همان محلی که اجاره می شود نصب گردد و چنانچه بنرها از اندازه های واقعی بزرگتر باشد و مزاحمت برای مردم ایجاد نماید غیر قانونی بوده و در اسرع وقت کمیته امحاء برچیده خواهد شد.

فرماندار افزود: در محل ستاد نصب بنر اشکالی ندارد ولی در جاهایی که ستاد وجود ندارد نباید بنر نصب شود که در صورت نصب جمع اوری خواهد شد.

وی ادامه داد: برطبق قانون ستاد انتخابات محلی است که فعالیتهای تبلیغاتی نامزدها درآنجا ساماندهی می شود لذا واحدهای صنفی یا تجاری همزمان نمی تواند هم ستاد انتخاباتی باشند هم به کار کسب خود بپردازد، به همین دلیل بنرهایی که درجلوی واحدهای تجاری فعال به عنوان ستاد نصب شده جمع آوری می شود.

نبی پور گفت برطبق قانون مسوول ستاد تبلیغات باید آدرس محل ستادوستادهای فرعی و شماره تلفن و مسوول ستاد را به فرمانداری اعلام نماید وی خاطرنشان کرد: طبق قوانین انتخابات، بدون اعلام و ابلاغ به فرمانداری کسی حق ستاد زدن در داخل شهر را ندارد.

فرماندار همچنین عنوان کرد: به منظور الصاق عکس بر روی اماکن خصوصی باید از مالک مجوز گرفته شود و چنانچه در محل های ممنوع از جمله تابلوهای برق، مخابرات، بیمارستان ها و تاکسی ها نصب گردد با این افراد برخورد قانونی خواهد شد.

نبی پور تبلیغ از طریق تلویزیون های شهری و تابلوهای روان، بلندگوها و نیز تجمع دربیرون محل ستاد را ممنوع دانست و تصریح کرد: استفاده از تلویزیون شهری و تابلوهای روان در راستای تبلیغ و تشویق به حضور مردم در انتخابات مشکلی ندارد.  

فرماندار گفت: برای جلوگیری از برخی بی نظمی ها با توجه به همزمانی تبلیغات انتخابات شوراها و ریاست جمهوری سخنرانی کاندیداهای شوراهای شهر در مصلی گناباد ممنوع شده و مصلی برای تبلیغات ریاست جمهوری را در نظر گرفته شده است.

وی افزود: برای این مهم باید با هماهنگی فرمانداری و هیات امناء مسجد جامع و مصلی صورت پذیرد ولی با توجه به ازدیاد کاندیداهای شوراهای شهر سخنرانی ها در مسجد جامع ممنوع اما در دیگر اماکن آزاد می باشد.

روابط عمومی فرمانداری گناباد

( 997 بازدید)

نظرات منتشر شده (0) تعداد نظرات در صف انتظار (0) تعداد نظرات غیر قابل انتشار (0)

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 2000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 2000 حرف باشد
نظر شما پس از تأیید مدیریت، منتشر خواهد شد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ویژه

آخرین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.