بخوانید

 

اخبار سیاسی - پایگاه خبری تصویری گناباد-گناپا

مردم گناباد با حضور در محل مصلی شهرستان گناباد حماسه 9دی را گرامی داشتند .

فرماندار گناباد گفت: احزاب سیاسی و دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی این شهرستان باید رسالت خطیر خود را در بسترسازی مشارکت مردم در انتخابات بازیابند و در گرم کردن تنور انتخابات بکوشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار گناباد از دهیاران و شوراهای اسلامی مناطق شهری و روستایی این شهرستان خواست با رعایت اصل بی طرفی برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات تلاش کنند.

 

مدیر کل حفظ ونشر ارزشهای دفاع مقدس در مراسم گرامی داشت 13 آبان که در محل مصلی امام خمینی گناباد  برگزار شدگفت : در طول تاریخ زندگی بشر اولیا وصالحین هیچگاه با مستکبرین مذاکره وصلح نداشته اند  وماهم رهرو اینها هستیم 

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: امروزه دنیا در اکثر مسائل خودش بدون حضور ایران نمی تواند تصمیم بگیرد در حالی که ما قبل از انقلاب مستعمره و تابع آنها بوده ایم ولی امروز ایران راه جدید باز کرده و دنیا بر روی حرف ما حساب باز می‌کند.

در مراسمی با حضور مسوولان شهرستان گناباد، بخشدار جدید بخش کاخک این شهرستان معرفی شد.

گردهمایی اعضای شبکه نظارت شورای نگهبان در شهرستان گناباد باحضور محمدکمال سروی ها رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در خراسان رضوی برگزار شد.

فرماندار کاشمر به دنبال اولین بخشنامه وزیر کشور در خصوص تعیین تکلیف مدیران این وزارتخانه برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی  از سمت خود استعفا داد.

فرماندار گناباد گفت: اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یک سازمان تروریستی توسط رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر اوج دشمنی و نادانی هیات حاکمه استکباری آمریکا را به اثبات رساند.

رئیس اداره ایثارگران ستاد کل نیروهای مسلح گفت: وفاداری مردم نسبت به آرمانها و دستاورد های نظام جمهوری اسلامی و تبعیت از منویات ولایت فقیه در کنار ایثارگری خانواده معظم شهدا و ایثارگران عامل اصلی حفاظت از این نظام طی 40 سال گذشته محسوب می شود.

صفحه1 از4

اخبار ویژه

آخرین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.