بخوانید

 

آمار بازدید سایت

3016373
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
363
4895
8701
30700
89092
163691
3016373


IP شما:23.20.193.33
29 آبان 1395

رونمایی از تارنمای فروش محصولات صنایع دستی گناباد

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌)

طی جلسه ای با حضور مسئولین از تارنمای فروش محصولات صنایع دستی گناباد رونمایی شد.

به گزارش گناپا؛ صبح امروز شنبه 29 آبانماه طی جلسه ای با حضور برخی از مسئولین شهرستان گناباد از تارنمای رسمی فروش محصولات صنایع دستی گناباد رونمایی شد.

در این جلسه محمد علی نبی پور فرماندار گناباد گفت: بسیاری از تحصیل کرده ها امروزه بیکار هستند که می توانیم با برگزاری همایش های مختلف آنها را به سمت کار آفرینی دعوت کنیم.

وی افزود: راه اندازی تارنمای فروش محصولات صنایع دستی به روش اینترنتی توسط یکی از جوانان تحصیل کرده شهرستان یک اقدام ارزشمند می باشد.

فرماندار گناباد با اشاره به فواید این تارنما گفت: راه اندازی این گونه پایگاه ها برای فروش محصولات صنایع دستی باعث رونق اقتصادی و درآمد زایی بیشتر صنایع دستی و گردشگری و همچنین برند سازی محصولات صنایع دستی می گردد.

نبی پور تاکید کرد: امروزه خرید و فروش و حتی تجارت بسیاری از محصولات از طریق پایگاه های اینترنتی انجام می شود که با فعالیت این تارنما و پشتیبانی قوی آن می توان از این فرصت در شهرستان گناباد نیز استفاده کرد.

وی ادامه داد: یکی از مزایای فروش اینترنتی این است که زمان و مکان مشخصی ندارد و کاربران می توانند در ساعات و ایام مختلف از شهر و یا کشور های دیگر درخواست خرید خود را ثبت نمایندو

وی عنوان کرد: با وجود اینکه صنایع دستی گناباد از قدمت بیش از 5 هزار سال برخوردار است اما تاکنون اقدامی برای تجاری سازی و برند سازی محصولات انجام نشده است و همین موضوع باعث عدم پیشرفت مناسب صنایع دستی شهرستان شده است.

در ادامه این جلسه مجتبی حسین نژاد رئیس بهزیستی گناباد گفت: افراد تحت پوشش بهزیستی شهرستان گناباد محصولات صنایع دستی مختلفی را تولید می کنند و به دلیل گمنام بودن آنها در بحث فروش دچار مشکل هستند که امیدواریم با فعالیت این تارنما بخشی از مشکلات فروش محصولات افراد تحت پوشش بهزیستی برطرف شود تا بتوانند بخشی از نیازهای زندگی را از این راه برطرف نمایند.

گفتنی است در این جلسه مسئولین آموزش پرورش ، فنی و حرفه ای دیزل شرق، کمیته امداد امام خمینی (ره) ، علوم پزشکی ، میراث فرهنگی ، شورای شهر گناباد و .. حضور داشتند و همگی آمادگی همکاری خود را در این زمینه اعلام کردند.

در پایان این جلسه اکرامی مدیر تارنما Gonabadvitrin.ir توضیحاتی مورد این پایگاه فروش اینترنتی محصولات صنایع دستی ارائه داد.

( 675 بازدید)

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ویژه

آخرین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.