بخوانید

 

آمار بازدید سایت

4569517
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
1035
5003
5507
36003
115021
152926
4569517

پیش بینی امروز
624


IP شما:54.92.150.98
23 مهر 1395

بسیاری از کشورهای پیشرفته خواهان فروش هواپیما به ایران هستند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌)

عضوکمیسیون عمران مجلس، با اشاره به حساسیت کمیسیون متبوعش نسبت به خرید هواپیما از شرکت بوئینگ،گفت: در این قرارداد به صراحت به اقدام مقابل ایران در صورت بدعهدی آمریکا در تحویل بوئینگ و لغو قرارداد اشاره شده است. 

 

بسیاری از کشورهای پیشرفته خواهان فروش هواپیما به ایران هستند/ بدعهدی بوئینگ لغو قرارداد را درپی دارد 

به گزارش گناپا به نقل از خانه ملت ؛ حمید بنایی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تکرار بدعهدی آمریکا در تحویل بوئینگ به ایران،گفت:موضوع خرید بوئینگ از آمریکا در کمیسیون عمران مجلس با حضور وزیر راه و شهرسازی مورد بررسی واقع شده اما در خصوص بدعهدی های مکرر این کشور در تحویل هواپیماهای خریداری شده باز هم باید تشکیل جلسه صورت بگیرد.

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه هنوز قرارداد خرید بوئینگ به گفته وزیر راه و شهرسازی نهایی نشده است، افزود: با نهایی شدن این قرارداد بررسی جزییات آن در کمیسیون عمران مجلس در اولویت قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به ورود مرکز پژوهش های مجلس به موضوع خرید بوئینگ، تصریح کرد: در این قرارداد به صراحت به اقدام مقابل ایران در صورت بدعهدی آمریکا در تحویل بوئینگ و لغو قرارداد اشاره شده است.

بنایی با تاکید بر اینکه بسیاری از کشورهای پیشرفته خواهان فروش هواپیما به ایران هستند، افزود: ما می توانیم در صورت تکرار بدعهدی بوئینگ در تحویل هواپیما به ایران در فضایی رقابتی به خرید هواپیما از کشوری دیگر اقدام کنیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: خرید هواپیما از آمریکا باید با رعایت خطوط قرمز بوده و هر نوع قراردادی با مصلحت کشور منعقد شود.

وزارت راه درباره خرید بوئینگ به کمیسیون عمران مجلس گزارش می دهد 

وی با بیان اینکه کمیسیون عمران مجلس منتظر گزارش دهی وزارت راه و شهرسازی در خصوص خرید بوئینگ و آخرین اخبار در این باره است، گفت: بعد از تعطیلات مجلس برای سرکشی نمایندگان به حوزه های انتخابیه ،موضوع خرید بوئینگ در کمیسیون عمران مجلس با حضور آخوندی مورد بررسی مواقع خواهد شد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: کمیسیون عمران مجلس نسبت به خرید هواپیما از آمریکا و مفاد قرارداد با این کشور حساس بوده و تا تحویل هواپیماهای خریداری شده به ایران پیگیری موضوع خواهد بود.

( 770 بازدید)

نظرات منتشر شده (2) تعداد نظرات در صف انتظار (0) تعداد نظرات غیر قابل انتشار (0)

  • b

    اگر می شود با اجازه کمیسیون عمران از افغانستان هواپیما وارد کنیم.

  • ی

    ما که اتوبوس داریم چه نیاز به هواپیما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 2000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 2000 حرف باشد
نظر شما پس از تأیید مدیریت، منتشر خواهد شد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ویژه

آخرین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.