بخوانید

 

آمار بازدید سایت

6722258
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
2682
5569
20550
30700
83792
129687
6722258

پیش بینی امروز
2832


IP شما:3.227.254.12
09 تیر 1397

بروکراسی اداری فرش قرمز دولت برای بخش خصوصی را جمع می کند/نقدینگی به سمت پروژه های عمرانی هدایت شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌)

عضو کمیسیون عمران مجلس، با تاکید بر اینکه بروکراسی اداری موانع بسیاری پیش روی بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در امور مولد ایجاد می کند، گفت: نقدینگی باید به سمت پروژه های عمرانی هدایت شود.

حمید بنایی ، با تاکید بر ضرورت تعیین تکلیف نقدینگی موجود در کشور، گفت: پول های سرگردان هر بار قسمتی از اقتصاد کشور را درگیر تورم و حباب قیمتی کرده است.

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه هدایت نقدینگی موجود در کشور به سمت پروژه های عمرانی بهترین اقدام است، افزود: متاسفانه عدم حمایت از بخش خصوصی و تا حدودی بی اعتمادی مردم به دولت منجر به بی توجهی به سرمایه گذاری در پروژه های عمرانی شده است.

دولت با سیاست گذاری های منسجم نقدینگی ها را به سمت تولید هدایت کند

وی با تاکید بر اینکه دولت باید با سیاست گذاری های منسجم نقدینگی های خرد مردم را به سمت مسکن و همچنین پروژه های عمرانی هدایت کند، تصریح کرد: تعیین سازوکاری برای هدایت نقدینگی به سمت امور مولد می تواند از نابه سامانی بازار جلوگیری کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه تعیین کارگروهی در دولت برای تعیین تکلیف نقدینگی بسیار موجود در کشور و هدایت آن به سمت تولید می تواند کارساز باشد، گفت: متاسفانه بروکراسی اداری در حال حاضر یکی از مسیرهایی است که سرمایه گذار را از سرمایه گذاری در پروژه های عمرانی دور می کند.

تعامل قوا یکی از راهکارهای بهبود وضعیت اقتصادی کشور است

بنایی با تاکید بر اینکه تعامل قوا یکی از راهکارهای بهبود وضعیت اقتصادی کشور است، افزود: در حال حاضر واگذاری پروژه های عمرانی به بخش خصوصی با مشقت های فراوان رو به رو است.

وی ادامه داد: در شرایط فعلی سنگ اندازی ها در مسیر واگذاری طرح های عمرانی بسیار است به گونه ای که در ابتدا فرش قرمز برای سرمایه گذار پهن شده؛ اما پس از آن فرد درگیر بروکراسی های فراوان می شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: مجلس بارها برای حمایت از دولت در مسیر کاهش تصدی گری ها و همچنین بهبود وضعیت اقتصادی اعلام آمادگی کرده؛ اما تاکنون لایحه ای با این مضمون به مجلس نرسیده است./

 

( 311 بازدید)

نظرات منتشر شده (0) تعداد نظرات در صف انتظار (0) تعداد نظرات غیر قابل انتشار (0)

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 2000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 2000 حرف باشد
نظر شما پس از تأیید مدیریت، منتشر خواهد شد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ویژه

آخرین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.