بخوانید

 

آمار بازدید سایت

3016382
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
372
4895
8710
30700
89101
163691
3016382


IP شما:23.20.193.33
02 دی 1395

تکرار سریال قطع درختان این بار در درمانگاه تامین اجتماعی گناباد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌)

با قطع درختان درمانگاه تامین اجتماعی گناباد می توان گفت سریال قطع درختان توسط نهاد های دولتی همچنان ادامه دارد.

به گزارش گناپا ؛ پس از قطع درختان در بیلند، خیابان امام خمینی ، حوزه علمیه و ... در یک سال اخیر اینبار نوبت به درمانگاه تامین اجتماعی رسید.

سابقی مسئول پشتیبانی درمانگاه تامین اجتماعی گناباد در تکذیب این موضوع به خبرنگار ما گفت : هیچ درختی قطع نشده است و تنها تعدادی درخت اصلاح شده است.

وی ادامه داد: برای روشن شدن ماجرا بهتر است به محل درمانگاه تامین اجتماعی مراجعه کنید تا متوجه شوید تعدادی از درختان فقط و فقط اصلاح شده اند.

تصاویری که خبرنگار ما بلافصله پس از اطلاع از این موضوع از محل حادثه تهیه کرده بود قطع درختان را تایید می کند و در کنار اصلاح اصولی درختان ! برخی از درختان چند ساله قطع شده اند، هرچند که اخیرا موضوع اصلاح درختان بدون حضور کارشناس فضای سبز هم برای خودش داستانی شده است...

شایان ذکر است که مسئولین محیط زیست، منابع طبیعی، اعضای شورای شهر و حتی فرماندار شهرستان گناباد معمولا در فصل تابستان همزمان با هجوم ریزگرد ها جهت رفع این مشکل جلسات متعددی برگزار می نمایند که تاکنون حداکثر حاصل آن دریافت قول تخصیص اعتبارات بسیار ناچیز برای طرح های بیابان زدایی و.. و یا به عبارتی دیگر جلسات بی نتیجه در جهت رفع این مشکل بوده است.

با این شرایط حداقل انتظار می رود مسئولین در جهت مقابله با گسترش بیابان ها و هجوم ریزگرد ها در مرحله اول از قطع و اصلاح بیش از حد درختان آن هم توسط نهاد های دولتی در گناباد جلوگیری کنند.

( 550 بازدید)

تصاویر

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ویژه

آخرین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.