بخوانید

 

21 آذر 1398

کاهش آسیب‌های اجتماعی نیازمند توجه چندوجهی است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌)

مدیر کل سیاسی و تقسیمات کشوری استانداری خراسان رضوی، هم افزایی بخش‌های مختلف و توجه چندوجهی به مسایل را ضرورت کاهش آسیب‌های اجتماعی در این استان دانست.

محمد علی نبی پور  عصر چهارشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی گناباد افزود: برای جلوگیری از هر نوع بحران در زمینه آسیب‌های اجتماعی باید به صورت چندوجهی به همه مسایل موثر در کاهش تبعات آنها اعم از فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و عمرانی به صورت کامل توجه شود.

 

وی ادامه داد: باید با اجرای طرح‌های رصد مسایل فرهنگی و اجتماعی به صورت ریشه ای از تبعات این معضلات جلوگیری کرد.

 

وی با اشاره به تهیه و اجرای طرح رصد مسایل اجتماعی و فرهنگی گناباد طی چهار سال گذشته گفت: باید با بهره گیری از نقطه نظرات صاحبنظران از نتابج آن برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در این شهرستان بهره گرفت.

 

نبی‌پور همچنین استفاده از نتایج طرح ملی نجات در حاشیه شهر مشهد را برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در این استان و شهرستان گناباد ضروری دانست.

 

وی افزود: طرح ملی نجات در حاشیه شهر مشهد تهیه شده و در آینده نزدیک اجرا می شود.

 

وی ادامه داد: در این طرح به عنوان یک طرح چند وجهی به همه مسائل موثر در کاهش آسیبها در زمینه های مختلف اعم از فرهنگی و اجتماعی  و عمرانی توجه شده است.

 

نبی پور همچنین در زمینه پرداخت اعتبارات از حوزه سیاسی استانداری خراسان رضوی برای اجرای طرح‌های کاهش آسیب‌های اجتماعی در گناباد قول مساعد داد.

 

فرماندار گناباد نیز گفت: برای کاهش تبعات آسیب‌های اجتماعی باید به معضلات مهمی مانند بیکاری و کمبود فرصت‌های شغلی و اعتیاد که گریبانگیر قشر جوان است، توجه بیشتر شود.

 

حامد قربانی افزود: طرح رصد مسایل فرهنگی که چند سال گذشته در گناباد تهیه شده، باید متناسب با شرایط کنونی جامعه به روز شده و اساس کار کاهش این آسیب‌ها قرار گیرد.

 

طلاق، بیکاری و اعتیاد مهمترین آسیب‌های اجتماعی در گناباد به شمار می‌روند.

 

( 62 بازدید)

نظرات منتشر شده (0) تعداد نظرات در صف انتظار (0) تعداد نظرات غیر قابل انتشار (0)

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 2000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 2000 حرف باشد
نظر شما پس از تأیید مدیریت، منتشر خواهد شد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ویژه

آخرین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.