بخوانید

 

17 آذر 1398

درگناباد 28نفر برای نامزدی مجلس یازدهم ثبت نام کردند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌)

با پایان مهلت ثبت نام کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ۲۸ نفر از حوزه گناباد و بجستان ثبت نام کردند که از این تعداد ۲ نفر بانو و ۲۶ نفر دیگر مرد هستند و آمده اند که اگر از فیلتر شورای نگهبان عبور کردند شانس خود برای ورود به مجلس را به رای مردم بگذارند. 

در این میان اسامی آشنا زیاد است،  از نام بنایی نماینده فعلی منطقه که بگذریم، ‌محمد صفایی از رقبای اصلی بنایی در دوره قبل این بار هم آمده است،  همین طور محمد ذبیحی که اگر اشتباه نکنم در ۳ دوره اخیر هر بار ثبت نام کرده اما نتوانسته صلاحیت شورای نگهبان را کسب کند . 

مهندس نقره که دوره قبل جز اعتلاف اصلاح طلبان بود هم امروز ثبت نام کرده و امیدوار است بر خلاف دوره قبل صلاحیت لازم از شورای نگهبان را کسب کند بعلاوه فرهنگ سلطانی ، علیرضا جاوید عربشاهی، هادی محمدپور و آقایان کیفی و سرباز از بجستان که اولین بار است وارد گود انتخابات مجلس شده اند و هر کدام برنامه خاص خود را دارند.

علی نجاری ، محمدعلی قاینی،  روح الله پورعابدین ،‌ بهنام فلاح ، حسین ثقفی ، یاسر کامیاب ، حجه الاسلام رضایی بیلندی، ابوالفضل شفاعی،  حسن رضانیا، حجه الاسلام پیش آهنگ، ‌حسین قهارزاده، امیر پاکروان ، محمد سهرابی، امید آقا میری ، حسین نجفی ، سلمان ثنایی ، علی بربار و خانم ها سکینه محمدی و مریم رمضانیان دیگر کسانی هستند که برای انتخابات مجلس ثبت نام خود را نهایی کرده اند. 

با وجود اینکه مدت هاست در پشت پرده و نشست های خصوصی و محفل های خانوادگی برنامه تبلیغاتی کاندیداها آغاز شده اما باید منتظر باشیم با اعلام نهایی افراد مورد صلاحیت از طرف شورای نگهبان رقابت اصلی آغاز شود.

اینکه چه کسی این بار به صندلی سبز مجلس می رسد و چه چالش ها و باید و نباید هایی پیش روست را از این پس در کانال اخبار گناباد (گناپا) دنبال کنید.  

 

( 281 بازدید)

نظرات منتشر شده (0) تعداد نظرات در صف انتظار (0) تعداد نظرات غیر قابل انتشار (0)

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 2000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 2000 حرف باشد
نظر شما پس از تأیید مدیریت، منتشر خواهد شد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ویژه

آخرین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.