بخوانید

 

آمار بازدید سایت

6591121
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
279
4114
12134
26424
82342
188686
6591121


IP شما:3.81.28.94
16 اسفند 1397

جهت دهی دانشگاهها در مسیر توسعه باید در اولویت قرار گیرد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌)

 مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: نقش آفرینی و جهت دهی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی در مسیر توسعه صنعت و کارآفرینی باید اولویت روابط عمومی این مراکز قرار گیرد.

 

 

به گزارش ایرنا دکتر علیرضا عبداللهی نژاد روز چهارشنبه در نشست مدیران روابط عمومی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی و فناوری مناطق 9 و 10 کشور در گناباد افزود: این مراکز در صورتی موتور توسعه خواهند بود که در کنار مردم ، جامعه و صنعت باشند و از ظرفیتهای آنها بیشتر بهره گرفته شود.

وی اظهار داشت: روابط عمومی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی باید با فاصله گرفتن از کارکردهای کلیشه ای با آشنایی با فناوریهای جدید و تحول در فعالیتهای خود کارکردهای این مراکز را در جامعه افزایش دهند.

وی تحول و افزایش توان حرفه ای روابط عمومی این مراکز برای نقش آفرینی بیشتر و ارتقای کارکردهای آنها در جامعه را اولویت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ذکر کرد.

عبداللهی نژاد گفت: رسانه ها بازوان توانمند این وزارتخانه و دانشگاهها و مراکز تابعه هستند و باید از توان آنها برای انعکاس دستاوردها و فعالیتهای مراکز آموزش عالی بهره بیشتر گرفته شود.

وی افزود: روابط عمومی دانشگاهها و مراکز آموش عالی باید با بهره گیری از ظرفیت فناوریهای نوین ارتباطی متناسب با تغییر ذائقه مخاطبان به وظایف خطیر اطلاع رسانی خود عمل کنند.

رئیس مجتمع آموزش عالی گناباد نیز در این مراسم با اشاره به کارکرد مهم روابط عمومی در شناساندن کارکرد های دانشگاهها و مراکز آموزش عالی، تبیین دقیق این مهم را نیازمند تعامل و هم افزایی بیشتر با رسانه ها دانست.

دکتر حسین نجاری گفت: مجتمع آموزش عالی گناباد با افزایش تعامل با رسانه های ارتباط جمعی از ظرفیت آنها برای تبیین کارکردها و فعالیتهای این مجتمع در جامعه تلاش می کند.

نشست مدیران روابط عمومی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی و فناوری مناطق 9 و 10 کشور شامل استانهای خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، سمنان و خوزستان به مدت یک روز به میزبانی مجتمع آموزش عالی گناباد برگزار شد.

برگزاری کارگاه اصول و سبک های نگارش در فضای وب، بازدید از جاذبه ها و اماکن تاریخی و گردشگری گناباد از جمله بخش های این نشست بود.

هم اکنون 2 هزار و 300 دانشجو در 24 رشته آموزشی و سه دانشکده در مجتمع آموزش عالی گناباد مشغول تحصیل هستند.

شهرستان 89 هزار نفری گناباد در 287 کیلومتری جنوب مشهد واقع است.

( 157 بازدید)

نظرات منتشر شده (0) تعداد نظرات در صف انتظار (0) تعداد نظرات غیر قابل انتشار (0)

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 2000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 2000 حرف باشد
نظر شما پس از تأیید مدیریت، منتشر خواهد شد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ویژه

آخرین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.