بخوانید

 

22 آبان 1396

ارتقا درمانگاه تامین اجتماعی گناباد به پلی کلینیک مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌)

درمانگاه تامین اجتماعی گناباد با حضور مسئولین استانی و شهرستانی رسما به پلی کلینیک ارتقا یافت.

دکتر صادقپور رئیس پلی کلینیک تامین اجتماعی گناباد ضمن قدردانی از پیگیری مسئولین در جهت ارتقا درمانگاه تامین اجتماعی گناباد گفت: انشاا.. این ارتقا در حد تغییر اسم نباشد و در آینده با همکاری مسئولین بتوانیم در جذب متخصصین اقدام کنیم.

وی افزود : با ارتقا درمانگاه تامین اجتماعی گناباد به پلی کلینیک شرایط جذب 9 متخصص ، راه انداری رادیو لوژی و سونوگرافی و افزایش پرسنل از 39 به 49 نفر فراهم می شود.

دکتر داستانی مدیریت درمان استان خرسان رضوی در ادامه این مراسم گفت: با درخواست های فرماندار نماینده مردم و رئیس درمانگاه تامین اجتماعی گناباد توفیقی حاصل شد برای مردم محروم منطقه گناباد اقدامی در جهت خدمت رسانی بهتر انجام شود و این مهم امروز محقق شد.

وی ادامه داد: 70 درصد جمعیت شهرستان گناباد تحت پوشش تامین اجتماعی می باشند که این موضوع می طلبد سازمان تامین اجتماعی خدمات بهتری را ارائه دهد.

این مسئول عنوان کرد: سطح درمانگاه تامین اجتماعی گناباد در سالهای گذشته به درجه 2 ارتقا و اکنون با ارتقا به پلی کلینیک شرایط جذب متخصص بیشتر فراهم شده است.

وی تاکید کرد: امروزه سازمان تامین اجتماعی برای ساخت و توسعه فضای فیزیکی سرمایه گداری نمیکند که در این راستا نیاز است در مرحله با عنایت شورا و شهرداری پروانه ساخت برای ارتقا ساختمان پلی کیلینیک گناباد به صورت رایگان صادر شود.

داستانی گفت: همزمان با ارتقا درمانگاه تامین اجتماعی گناباد به پلی کلینیک در خصوص فراخوان جذب پزشک و متخصص اقدامات لازم انجام خواهد شد.

وی در پایان گفت:نگاه مدیریت درمان تامین اجتماعی رقابت با دانشگاه علوم پزشکی نیست، انشاا.. دانشگاه علوم پزشکی گناباد پلی کیلینیک تامین اجتماعی را جز خود بداند تا خدمات بهتری برای مردم ارائه داده شود.

( 2824 بازدید)

نظرات منتشر شده (0) تعداد نظرات در صف انتظار (0) تعداد نظرات غیر قابل انتشار (0)

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 2000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 2000 حرف باشد
نظر شما پس از تأیید مدیریت، منتشر خواهد شد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ویژه

آخرین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.