بخوانید

 

آمار بازدید سایت

4684929
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
2899
4717
27791
28732
90171
140262
4684929

پیش بینی امروز
3840


IP شما:54.224.83.221
01 مهر 1396

واکاوی ماجرای عجیب حراج خودروی علی پروین برای کمک به کامیاب گناباد

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌)

اوایل هفته گذشته به صورت رسمی اعلام شد علی پروین قصد دارد خودروی خود را برای کمک به مرکز توانبخشی معلولین ذهنی کامیاب به حراج بگذارد اما هر چه به برگزاری این مراسم نزدیک می شدیم اصل ماجرا تغییر کرد.

به گزارش گناپا ابتدا کلیپ ویدئویی در روز 24 شهریور منتشر می شود که در این کلیپ در حضور علی پروین ، عبدال.. علی نژاد مدیرعامل مرکز توانبخشی معلولین ذهنی کامیاب و دیگر مسئولین برگزار کننده به صورت رسمی اعلام میشود خودروی بنز علی پروین (اسطوره فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس) برای کمک به مرکز توانبخشی معلولین ذهنی کامیاب به حراج می شود.

در اواسط هفته گذشته دعوت نامه های برگزاری مراسم حراج ماشین بنر علی پروین برای مدعوین ارسال شد، که در این دعوت نامه عنوان شده بود مراسم حراج خودروی اسطوره فوتبال برای کمک به مرکز توانبخشی معلولین ذهنی کامیاب گناباد در روز چهارشنبه 29 شهریور ماه در باغسرایی در شاندیز و با حضور چهره های سرشناس فوتبال و سینما برگزار خواهد شد.

ماجرا تا به اینجا بدون مشکل دنبال میشد تا اینکه ناگهان در فاصله کوتاه با برگزاری مراسم به علت نداشتن مجوز لازم حراج این خودرو کنسل می شود، از طرف دیگر علی پروین که فرد اصلی که می بایست در مراسم حضور می داشت به علت بی برنامگی حاضر به شرکت در مراسم بعد از اخذ مجوز هم نمی شود ولی با این وجود مجوز لازم جهت حراج این خوردرو کسب می شود و مراسم حراج روز بعد از لغو (30 شهریور) در آرمیتاژ مشهد بدون حضور علی پروین برگزار می شود.

نکته عجیب دیگر ماجرا جایست که بنا بود مبلغ حاصل از فروش بنز فقط و فقط به موسسه کامیاب گناباد واگذار شود اما پس از تغییر در زمان و مکان مراسم ناگهان اسم دو موسسه  خیریه بوستان شکوه مهر و آسایشگاه شهیدبهشتی مشهد به لیست اضافه شد و بنا براین شد مبلغ کل برای کمک به این سه موسسه تقسیم شود.

عبدال.. علی نژاد مدیرعامل مرکز توانبخشی معلولین ذهنی کامیاب در گفتگو با گناپا می گوید؛ مسئولین شهرستان گناباد تمام تلاش خود را برای برگزاری مراسم حراج این خودرو در محل و زمان اعلام شده انجام دادند ولی متاسفانه به علت ادعای کذب مسئولین برگزار کننده مبنی بر این که تمام مجوزات لازم اخذ گردید است علی پروین بسیار دلخور می شود و حاضر به شرکت در مراسم نشد.

وی افزود: دکتر نبی پور فرماندار شهرستان گناباد نیز با فرماندار طرقبه تماس گرفت تا شرایط برای برگزاری حراج خودروی علی پروین در روز اعلام شده مهیا شود اما با درخواست وی موافقت نشد.

علی نژاد عنوان کرد: در نهایت مراسم بدون حضور علی پروین در روز پنجشنبه 30 شهریور برگزار شد و میلغ نهایی بیش از 70 میلیون تومان مشخص شد ولی مزایده همچنان ادامه دارد و علاقه مندان می توانند با رقمی بالاتر اقدام به خریداری خودروی بنز علی پروین نمایند.

نهایتا می توان گفت در ایتدا به نوعی از اسم مرکز توانبخشی معلولین ذهنی کامیاب گناباد برای برگزاری مزایده فروش خودروی علی پروین سو استفاده شد.

خبرگزاری تابناک در این مورد نوشت:

حراج خودروی پروین در غیاب وی

درحالی‌که قرار بود مزایده ماشین اهدایی علی پروین ظهر امروز در مشهد برگزار شود، این مراسم با بی‌نظمی فراوان و در غیاب سلطان فوتبال ایران برگزار شد.

به گزارش ایسنا، مزایده ماشین علی پروین به سود موسسه خیریه شهید کامیاب گناباد که پس از حواشی شب گذشته قرار بود امروز ظهر برگزار شود، در غیاب علی پروین برگزار شد. نکته جالب توجه اینکه مسئولان برگزاری این مراسم کیک تولدی نیز برای علی پروین در نظر گرفتند که مشخص نشد وقتی علی پروین در مراسم نیست چه نیازی به رونمایی از آن وجود دارد؟

همچنین از دیگر نکات جالب توجه مراسم امروز اینکه پیش از این تنها نام «خیریه شهید کامیاب گناباد» در راستای برگزاری این مراسم شنیده می‌شد اما امروز نام «موسسه خیریه بوستان شکوه مهر، آسایشگاه شهیدبهشتی مشهد» نیز در کنار خیریه شهید کامیاب دیده می‌شد، سوال اینجاست که چه اتفاقی از دیشب تا امروز ظهر رخ داد که ناگهان پای موسسه خیریه‌ای دیگر به برنامه باز شد و مراسم مزایده‌ای که دیشب به دلیل عدم صدور مجوز برگزار نشد، 12 ساعت بعد برگزار شد!

شاید بهتر باشد برای رفع ابهام در این زمینه مسئولان برگزاری مراسم توضیح دهند اگر موضوع صدور مجوز در مدت زمان 12 ساعت قابل حل بود، چرا پیش از این پیگیری لازم صورت نگرفت تا سلطان فوتبال ایران قهر نکند و با خاطری آزرده مشهد را صبح امروز ترک نکند؟ البته نکته جالب توجه اینکه در مراسم ظهر امروز اعلام شد پروین به خاطر رسیدگی به امور هیات مذهبی خود مشهد را به مقصد تهران ترک کرده، مطلبی که مشخص است بیشتر به توجیه شبیه است تا واقعیت.

طبق برنامه اعلامی از سوی مسئولان برگزاری مراسم پیش از این قرار بود عصر روز گذشته و از ساعت 17 نشست خبری مربوط به این مراسم با حضور علی پروین برگزار شود که این نشست برگزار نشد، پس از آن به دلیل عدم صدور مجوز مراسم مزایده نیز شب گذشته لغو شد. امروز هم درحالی که قرار بود این مراسم از ساعت 13:30 آغاز شود اما با بی‌نظمی گسترده‌ای که وجود داشت، مراسم مزایده بدون حضور پروین با بیش از یک ساعت تاخیر آغاز شد.

نکته جالب توجه اینکه فودکورت یک مجتمع تجاری برای برگزاری این مراسم در نظر گرفته‌شده‌بود و این جانمایی عجیب برای برگزاری، به شلوغی و بی‌نظمی مراسم افزوده‌بود.

( 692 بازدید)

نظرات منتشر شده (0) تعداد نظرات در صف انتظار (0) تعداد نظرات غیر قابل انتشار (1)

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 2000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 2000 حرف باشد
نظر شما پس از تأیید مدیریت، منتشر خواهد شد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ویژه

آخرین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.