بخوانید

 

آمار بازدید سایت

4666925
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
4479
5855
9787
28732
72167
140262
4666925

پیش بینی امروز
5304


IP شما:54.198.3.15
19 شهریور 1396

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان خراسان رضوی 35 درصد از مساحت استان تحت پوشش مطالعه و اجرای آب خیز داری قرار دارد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌)

مدیر کل منابع طبیعی و آب خیز داری استان خراسان رضوی به گناپا گفت : سی و پنج درصد از مساحت استان خراسان رضوی تحت پوشش مطالعه و اجرای آب خیز داری قرار دارد.  
به گزارش گناپا هادی باقری عصر جمعه  در آیین برداشت سماق در روستای خانیک از توابع شهرستان گناباد افزود : اساس فعالیت منابع طبیعی بر محور مشارکت با مردم  قرار دارد این مشارکت از طریق آموزش پرداخت تسهیلات و جنگل کاری تحقق می یابد.


باقری  با بیان اینکه ایجاد صندوق های توسعه ی روستایی خرد اقتصادی در کشور برای نخستین بار در استان خراسان رضوی راه اندازی شده است گفت :  این صندوق ها در راستای توانمند سازی مردم روستا به وجود آمده اند.
باقری از شروع  طرح مدیریت جامع کاربردی آب خیز خبر داد و گفت : دویست ملیون تومان اعتبار برای اجرای این طرح در گناباد اختصاص یافته است
باقری با بیان اینکه بیشترین سطح زیر کشت سماق در ایران متعلق به گنابادمی باشد گفت : امسال چهارصد و پنجاه هکتار افزایش سطح زیر کشت سماق در گناباد صورت گرفته است .
باقری با اشاره. به کاهش تخریب انسانی. منابع طبیعی  گفت :مردم و نهادهای اجتماعی و دولتی امروز بیش از گذشته به اهمیت منابع طبیعی واقف هستند بنابراین. تخریب های انسانی به شدت نسبت به گذشته کاهش یافته است.
وی گفت : در صورت واگذاری اراضی منابع طبیعی به بخش صنعت سرمایه گذار متعهد می شود که در گسترش پوشش گیاهی و جنگل کاری مشارکت کند
باقری در خصوص زمین فرودگاه در دست احداث گناباد گفت : این زمین متعلق به منابع طبیعی بوده ولی زمینه واگذاری آن به اداره فرودگاههای کشور فراهم شده است و ساخت و ساز در آن مشکلی ندارد.

( 228 بازدید)

نظرات منتشر شده (0) تعداد نظرات در صف انتظار (0) تعداد نظرات غیر قابل انتشار (0)

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 2000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 2000 حرف باشد
نظر شما پس از تأیید مدیریت، منتشر خواهد شد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ویژه

آخرین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.