بخوانید

 

آمار بازدید سایت

4414191
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
1970
3795
20919
35030
112621
139344
4414191

پیش بینی امروز
3288


IP شما:23.20.7.34
22 خرداد 1396

رئیس شورای شهر گناباد؛ 54 میلیارد تومان به ثروت شهرداری گناباد افزوده شده است

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌)

رئیس شورای شهر گناباد عنوان کرد: در دوره چهارم شورای شهر گناباد 54 میلیارد تومان به ثروت شهرداری گناباد اضافه شده است.

به گزارش گناپا؛ پورهاشمی رئیس شورای شهر گناباد در جلسه نقد عملکرد شورای چهارم در حوزه درآمد پایدار که در محل سالن کنفرانس شهرداری برگزار شد ضمن تشکر از زحمات شهردار گناباد گفت: در شورای چهارم 270 جلسه رسمی تشکیل و 740 مصوبه تصویب شد.

وی ادامه داد: در 4 سال گذشته و در شورای چهارم شهر گناباد 54 میلیارد تومان با طرح هایی مانند احداث واحد های تچاری به ثروت شهرداری گناباد افزوده شده است.

رئیس شورای شهر گناباد افزود: واگذاری کامل زمینی به مساحت 20 هکتار با کاربری تجاری جهت احداث شهرک کار آفرین به ارزش 38 میلیاردتومان، اختصاص 10 واحد تجاری و سهام 50 درصدی از پارکینگ طبقاتی در پروژه تجاری شریعت به ارزش 10 میلیارد تومان، ایجاد 11 واحد تجاری در باغ ملی، خیابان المهدی و پاساژ نمازی به ارزش 4 میلیارد تومان از جمله تلاش های شورای شهر و شهرداری در راستای در آمدهای پایدار است.

پور هاشمی تاکید کرد: شهرک کارآفرینی یکی از پروژه های مهمی است می تواند فرصت بسیار مناسبی برای کسب درآمد های پایدار شهرداری گناباد باشد.

علی تقوی شهردار گناباد در ادامه جلسه ضمن تشکر از برگزار کنندگان این جلسه گفت: برگزاری جلسات این چنینی که باعث رشد و توسعه شهر می شود بسیار خوب است اما کاش این جلسات زودتر برگزار می شد تا با همفکری بتوانیم مشکلات را برطرف کنیم.

وی افزود: شهرداری گناباد در چند سال اخیر شرایط مالی سختی را سپری کرد که اگر شورای شهر و شهرداری در طول این مدت به یکدیگر ایمان نداشتند با این شرایط مالی مدیریت شهر بسیار دشوار می شد.

وی ادامه داد: تمام درآمد ها و مخارج شهرداری گناباد به صورت شفاف موجود است و شهرداری می تواند آنها را در اختیار عموم قرار دهد تا عملکرد شهرداری شک و ترددی وجود نداشته باشد.

شهردار گناباد عنوان کرد: با بهره وری از امکانات و اجرای طرح درآمد پایدار در سال 93 نسبت به سال 92 مبلغ 820 میلیون تومان، در سال 94 نسبت به سال 93 مبلغ 930 میلیون تومان و در سال 95 نسبت به سال 94 مبلغ 1 میلیارد و 30 میلیون تومان درآمد شهرداری گناباد افزایش یافته است.

وی با مهم دانستن پروژه شهرک کار آفرینی گناباد در راستای درآمد های پایدار گفت: با پیگیری های انجام شده زمینی به مساحت 20 هکتار با کاربری تجاری بدون هیچ هزینه ای در اختیار شهرداری قرار گرفت که زمینه بسیار مناسبی برای افزایش درآمدهای پایدار شهرداری گناباد ایجاد شد.

تقوی افزود: قبول دارم کار شهرداری بدون ضعف نبوده و در زمینه اطلاع رسانی در خصوص اقدامات شهرداری خوب عمل نشده است.

وی در خصوص پروژه بلوار وحدت گفت: مردم شریف نوغاب از مسیر مناسبی برای تردد به مرکز شهر برخودار نبودند که الحمدا.. با همکاری بسیار خوب مردم نوغاب فاز یک بلوار وحدت اجرا شد.

شهردار گناباد ادامه داد: همچنین تعریض مسیر در فاز 2 بلوار وحدت آغاز شد که متاسفانه به علت عدم توافق با مالکین این پروژه موقف شد و حتی در خصوص تعریضات بلوار وحدت پرونده کیفری برای بنده تشکیل شد.

وی تصویب طرح گردشگری گناباد به عنوان سومین شهر دارای طرح گردشگری ایران را توسعه شهرستان گناباد بسیار مهم دانست و گفت: تصویب طرح گردشگری گناباد فرصت بسیار مناسبی برای تحول شهرستان گناباد ایجاد شده و مردم و مسئولین باید قدر این موقعیت را بدانند.

علی تقوی گفت: بنده چه شهردار گناباد باشم چه نباشم به عنوان یک شهروند گنابادی برای آبادنی شهرم تلاش خواهم کرد چرا که میدانم چقدر در حق مردم گناباد کوتاهی می شود.

وی در پایان ضمن تشکر از اعضای شورای شهر گناباد گفت: از پرسنل شهرداری تشکر می کنم و معتقدم از کارکنان و کارگران شهرداری مظلوم تر در گناباد وجود ندارد.

محمدپور عضو شورای شهر گناباد در پایان جلسه گفت: باید یک نکته را که کمتر کسی از آن خبر ندارد عنوان کنم که آنهم این است که، در ابتدای آغاز به کار شورای چهارم مهندس تقوی به عنوان تنها گزینه شهرداری گناباد مشخص شد ولی عده ای تلاش می کردند مهندس تقوی شهردار گناباد نشود، که اعضای شورا شهر به ناچار تصمیم به استعفای جمعی گرفتند.

وی افزود؛ در نهایت با استعفای اعضای شورای شهر گناباد موافقت نشد و با همکاری مهندس پیروز بالاخره پس از 8 ماه مهندس تقوی به عنوان شهردار گناباد معرفی شد و ایشان با قدرت آغاز به کار کردند.

گفتنی است این جلسه با هماهنگی مجید دانا کاندیدای پنجمین دوره شورای شهر گناباد و تعداد دیگری از کاندیداهای پنجمین دوره شورای شهر گناباد با حضور اعضای شورای چهارم شهر گناباد عصر روز گذشته (21 اردیبهشت) برگزار شد که در این جلسه اعضای شورا بر انتقادات مطرح شده پاسخ دادند.

( 1100 بازدید)

نظرات منتشر شده (10) تعداد نظرات در صف انتظار (0) تعداد نظرات غیر قابل انتشار (4)

 • پرنیا

  این حرفا چه فایده داره هیچکدومشون واسه مردم کاری نمیکنن. برای یه پروانه دادن اینقدر مردمو اذیت میکنن.هرچی میگن الکیه به درد مردم نمیخورن. کارمندایه شهرداری مظلوم نیستن مردم گناباد مظلومن که گیر این افراد افتادن

 • علی

  در پاسخ به: پرنیا

  شنا خوبی؟! :(

 • محمد صالح

  در پاسخ به: پرنیا

  پرنیا ،شما خیلی بدبینانه نگاه می کنید، همه ی مسئولین که بد نیستند.
  ما مردم هم بی انصافی زیاد می کنیم

 • سخن سنج

  در پاسخ به: پرنیا

  خوب ما منتظريم که دلايل خودتون را هم بگوئيد
  مطرح کردن يک ادعا کفايت نمي کند
  اگر اينگونه باشد که من هم مي گويم شما حرفهايت بي پايه واساس است.
  پس منتظريم که دلايل شما را هم بدانيم تا شما از دروغ گو بودن مبرا شويد
  ياعلي منتظريم

 • گناباد آباد

  باسلام خدمت همشهری های عزیز
  بد نیست مردم گناباد یک مقایسه ای بین عملکرد سه ساله این شهردار و چهارساله شورا با شهردار هفت ساله و شورای شش ساله دور قبل داشته باشند.
  پیش خود سوال کنند چه درآمدی شهرداری قبلا داشته، چقدر خام فروشی شده تا خیابان ها اسفالت بشه و فضای سبز و نظاافت شهر انجام بشه.
  این سه سال چقدر خام فروشی شد. البته بنا به تحقیق انجام شده در خصوص فضای سبز باید بیشتر کار می شده که بخشش خصوصی این بلا را سر شهرداری آورده و ظاهرا سوالی که شد امسال شهرداری بر عهده گرفته فضای سبز را
  مردم عزیز گناباد فقط به روی خوش مدیران قبلی توجه نکنند. به میزان درامدها و نگهداری ثروت شهردای و بنا به گزارش بالا بیش از پنجاه میلیارد تومن به ثروت شهردای اضافه شده.
  با همه این اوصاف بعضی روزها که از باغ ملی رد میشم و فضای مفرحی که شهرداری درست کرده دست مریزاد میگم به همه کارکنان شهرداری
  یادم هست شهردار قبلی فقط درختان را قطع کرد و رفت که همین سایت شما سروصدا کرد
  امروز می بینم روزانه بیش از چند صد نفر صبح و عصر در سایه درختان در کنار آب قنات نسشته اند و لذت می برند. تابستان هم هزاران مسافر اقامت کوتاهی دارند.
  گناپای عزیز لطفا یک گزارش از همین باغ ملی و مصاحبه از بازنشستگان و مردم عزیز بگیر تا سایر همشهریان با خبر شوند کاری شده است. به امید آبادانی بیشتر گنابادو گنابادی

 • عباس

  باسلام درموردراه کلاغ ابادیک سوال دارم چرابهای زمینهای نوقاب جهت تعیین خسارت یک دهم اراضی قسمت بالاتر است این چه کارشناسی است که درفاصله یک کیلومتراینقدرتفاوت فاحش وجود داردویک کارشناس نظر خودش رانمیدهد ونظر شهرداری رامیدهد؟؟؟

 • amir

  درآمد پایدار ؟؟؟
  از خودتون بپرسید آقای رئیس... فروش ملک و مغازه میشه درآمد پایدار؟؟
  فرق ثروت و دارایی رو هم بدونید خوبه.
  از طرف یه شهرساز

 • مهدی

  جرا نظرات را سانسور می کنید

 • رضا

  اگه میخواید کسی رو نفرین کنید بگید الهی سروکارت به شهرداری بیفته ! از هر نفرینی مفیدتر است!

 • ممل در پاسخ به گناباد آباد

  باغ ملی رو درست کردین واسه فضای مفرح کار خودتان و اینکه بیشتر تو چشم مردم است . پارکهای دیگه کلا خشک شدن و گل و چمن ندارند پیاده رو های خیلی از خیابونها خاکی وکثیفه و بدون درخت . زمان شهردار قبلی بیش از 3/4 خیابانها اسفالت شد چند پارک سر سبز داشتیم (اسفالت که نمیکنید هیچ ، فقط سرعت گیر و دست انداز درست کردید و تا مردم اعتراض نکنند کاری انجام نمیشه ) فقط شما یک سیری در شهرهای همسایه بزنید بعد بگید درآمد پایدار (درامد پایدار تون فقط از عوارض بزور گرفتن های بالاست نه چیز دیگری؟!!!! - از همون جاده کلاغ اباد معلومه که چکاره هستید.-- ساخت بیمارستان 10 ساله جادش 20 ساله ......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 2000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 2000 حرف باشد
نظر شما پس از تأیید مدیریت، منتشر خواهد شد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ویژه

آخرین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.