بخوانید

 

آمار بازدید سایت

2170899
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
312
7896
37879
46657
185029
198663
2170899


IP شما:54.166.3.44
اخبار اجتماعی - پایگاه خبری تصویری گناباد-گناپا

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان‌رضوی گفت: برنامه مقابله با بیابان زدایی در سطحی معادل 500 هکتار در شهرستان در سال جاری اجرایی شده و تا کنون 200 هکتار آن با مشارکت بخش دولتی و خصوصی نهال کاری شده است.

رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان گناباد گفت: در پی نزول رحمت الهی در حوزه های آبخیز شهرستان گناباد بیش از یک میلیون 250 هزار مترمکعب آب در سطح طرحهای آبخیز داری شهرستان گناباد مهار شد.

رئیس جهاد کشاورزی از نصب سامانه ضد تگرگ در مزارع گناباد خبر داد.

معاون آموزشی دانشگاه خاتم‌النبیین(ص) افغانستان با تاکید بر افزایش تعاملات با کشورهای همسایه، گفت: مسائل صحی و بهداشت مرز نمی‌شناسد و در واقع کمک در این بخش، سرمایه‌گذاری برای خود کشورهای همسایه است.

رییس مرکز رسد فناوری گناباد گفت :در سال جاری دوازده شرکت در مرحله رشد مقدماتی پذیرفته شده‌اند که از این تعداد دو شرکت وارد مرحله رشد شده اند.

رییس مجمع صنفی گناباد در جلسه بازاریان گفت: تعداد غرفه‌های پنجشنبه‌ بازار گناباد از حد قانونی گذشته است.

رییس دانشگاه علمی کاربردی کاخک گفت : مجوز پذیرش دانشجو برای بهمن ماه 1395 در پنج رشته دریافت شده است و قابلیت پذیرش چهارصد دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی کاخک وجود دارد.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی با هدف بررسی مشاغل خانگی و تولیدات سنتی ازصنایع دستی گناباد بازدید کرد.

مسولین و جمعی از خبرنگاران سایت و مجله ی گناپا با حضور در محل دفتر رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان گناباد از ریاست و کارکنان این اداره در خصوص برگزاری جشن قنات قصبه گناباد تشکر و قدردانی کرد.

رئیس اداره راهداري و حمل ونقل جاده اي گناباد معرفی بیش از 30 نفر از واجدین شرایط و متقاضیان سمند تاکسی برون شهری روستایی در گناباد خبر داد.

اخبار ویژه

پخش زنده گناباد

آخرین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.